Architekt z wyobraźnią. Projektuję wszystko. Realizuję nietypowe zamówienia.

Budynek administracyjny- projekt modernizacji i rozbudowy części wejściowej budynku warsztatowo- administracyjnego firmy LIFT SERVICE S.A.

Przedmiotem projektu była modernizacja parteru i I piętra istniejącej części wejściowej budynku warsztatowo- administracyjnego firmy Lift Service S.A. znajdującego się przy ul. Roztocze 6 w Lublinie oraz dobudowa II piętra , wiatrołapu i zewnętrznego szybu windowego windy hydraulicznej panoramicznej.

Projekt nie został zrealizowany. Obecnie budynek nie istnieje. W jego miejscu powstała zabudowa mieszkaniowa.

Budynek biurowy Liftservice- wizualizacja
Wizualizacja

Rozwiązania funkcjonalne

Modernizowana i rozbudowywana część mieści się w dwukondygnacyjnym łączniku pomiędzy parterowym budynkiem socjalnym a trzykondygnacyjnym budynkiem warsztatowym. Budynek jest zbudowany na nieregularnym rzucie, częściowo podpiwniczony. Budynek będzie posiadał trzy kondygnacje. Na dobudowanej kondygnacji będzie znajdowało się biuro techniczne oraz hol z ekspozycją. Budynek zostanie wyposażony w windę hydrauliczną, zewnętrzną.

Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Rozwiązania materiałowe

Budynek został zaprojektowany w technologii konstrukcji mieszanej szkieletowo- tradycyjnej. Stropodach płaski niewentylowany kryty papą. Elewacje wykończone okładziną Alucobond.

Dane liczbowe

Powierzchnia zabudowy 139,3 m2
Powierzchnia użytkowa 229,6 m2

Budynek administracyjny- wizualizacje

Budynek biurowy Liftservice- widok frontu
Widok frontu