Architekt z wyobraźnią. Projektuję wszystko. Realizuję nietypowe zamówienia.

O Pracowni

Projektuję wszystko dla wszystkich,
lubię ciekawe wyzwania


Pracownia ARCHIM STUDIO

U mnie zamówisz nie tylko projekt dowolnego budynku a także oryginalny prezent, portret lub obraz na ścianę, zindywidualizujesz swój rower, komputer lub nóż, odnowisz rodzinne zdjęcia a także zamówisz nowy projekt nagrobka dla swojego przodka.
Pracownia ARCHIM STUDIO świadczy usługi dla wszystkich.

Pracownia ARCHIM STUDIO


To autorska pracownia architektoniczna założona przez architekta  Marka Bajuna w Lublinie. Podstawową działalnością pracowni jest wykonywanie dokumentacji projektowej
Świadczę kompleksowe usługi w zakresie projektowania architektonicznego głównie na terenie województw: lubelskiego i mazowieckiego. Zajmuję się wszelkimi rodzajami budynków. Projektuję dla osób prywatnych, firm i instytucji. Uczestniczę w każdym etapie procesu inwestycyjnego. Wykonuję wszystkie fazy projektów architektonicznych od koncepcji, poprzez projekt budowlany, techniczny do projektu wykonawczego i aranżacji wnętrz. Posługuję się specjalistycznym oprogramowaniem CAD i graficznym umożliwiającym projektowanie, wizualizację a także opracowanie reklamy marketingowej projektowanej inwestycji. 

Zespół Projektowy


Jest każdorazowo dobierany w zależności od specyfiki zamówienia. Współpracuję z kilkudziesięcioma uprawnionymi, z wieloletnim doświadczeniem, specjalistami branżowymi projektującymi konstrukcje, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne, instalacje teletechniczne, drogi, technologię oraz rzeczoznawcami budowlanymi ppoż. i sanepid. Oferuję projekty opracowane kompleksowo z wymaganymi sprawdzeniami i uzgodnieniami, które są podstawą otrzymania pozwolenia na budowę i budowy.

Ja Marek Bajun

mam dwie „prawe ręce” i różne pasje

Marek Bajun

Ukończyłem studia na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej uzyskując ocenę celującą. Za pracę dyplomową otrzymałem I nagrodę w konkursie najlepszych prac dyplomowych zorganizowanym pod patronatem ICOMOS. Posiadam uprawnienia do projektowania bez ograniczeń.

O M N I E

Praca:

Moją pasją i głównym zajęciem jest projektowanie architektoniczne. W wolnym czasie zajmuję się działalnością artystyczną związaną z plastyką, nauką rysunku oraz rzemiosłem i rękodziełem.

Zainteresowania:

Szeroko pojęte projektowanie, wzornictwo i sztuka.

Lubię aktywny wypoczynek, książki i herbatę przy ognisku.

Architekt IARP, artysta malarz, fotograf, majsterkowicz…

Projekt domu dla dużej rodziny

W GODZINACH

Jestem architektem, urbanistą i designerem

Projektuję budynki wszystkich kategorii oraz zespoły budynków.

PO GODZINACH

Jestem majsterkowiczem, racjonalizatorem i artystą

Projektuję i wykonuję różne przedmioty użytkowe i artystyczne. Maluję, rysuję, fotografuję. Wykonuję portrety.

Młynek żarnowy zbożowy- zbliżenie uchwytu korbki
Wieszak na łuki

PO PO GODZINACH

Jestem turystą, fitnesowcem i rowerzystą

Lubię aktywny wypoczynek, zwiedzanie i książki.

Osiągnięcia


Moja praca zawodowa i nagrody

DYPLOM: REWITALIZACJA PODZAMCZA W LUBLINIE

1993- 1998

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej
Promotor: prof. zw. dr hab. inż. arch. Sławomir Gzell


Konkurs: Zagospodarowanie centrum Puław

1997

III nagroda

Praca w zespole prof. zw. dr hab. inż. arch. Zdzisława Hryniaka


Praca w P. A. „Nova” Sp. z o.o.

1998- 2006

Stanowisko architekt


Konkurs pod patronatem ICOMOS na najlepszą pracę dyplomową

1998

I nagroda


Pracownia ARCHIM STUDIO

Pracownia ARCHIM STUDIO- autorska pracownia architektoniczna

2007- 2021

architekt IARP, właściciel


Konkurs: Zagospodarowanie centrum Niedrzwicy Dużej

2009

II nagroda


Konkurs: Rewitalizacja Podzamcza w Lublinie

2012

II nagroda


Konkurs: Innowacyjna zabawka edukacyjna

2016

Wyróżnienie


Konkurs: „Dom 2018”

2018

Kryształowa Cegła, III nagroda


Pracownia ARCHIM STUDIO-
Co mówią Klienci


Opinie Klientów są dla mnie inspirujące.

Paweł Zieleniewski
Inwestor
” Fachowa obsługa! Jestem bardzo zadowolony, że polecono mi tego architekta! Wysoka kompetencja. Byłem miło zaskoczony słowami Pani urzędniczki gratulującej mi dobrego architekta, kiedy odbierałem z Urzędu zatwierdzony projekt.”
Waldemar Kowalczyk
Klient
” Miałem problemy z ciągle spadającym łańcuchem. Pomógł mi jakiś pan na ulicy. Nie wiedziałem, że mój rower może tak sprawnie działać. Od tamtego przypadkowego spotkania korzystam z jego usług i wszystkim polecam.”
Nina Rutkowska
Klientka
” Kupiłam beret dla mojego chłopaka. Był bardzo zadowolony z jego jakości wykonania. Jest mocny i dobrze leży. Nosi go teraz codziennie. Wygląda w nim baaardzo przystojnie.”
Monika Stasiak
Klientka
” Chciałam dać przyjaciółce jakiś wyjątkowy prezent. Usłyszałam od znajomych, że znają osobę, która potrafi wykonać portret. Zamówiłam trochę w ciemno bo nie widziałam jego prac. Po otrzymaniu opadła mi szczęka. Twarz była jak żywa, wyrażała emocje, nie miałam wątpliwości, że był to dobry pomysł. Dziękuję.”
Marcin Sosnkowski
Klient
” Moja mama miała sen. Postanowiłem zrobić jej prezent. Zamówiłem obraz opisując co jej się przyśniło. Gdy go zobaczyła była przeszczęśliwa.”
Konrad Rosa
Klient
” Widziałem film na którym ktoś rozpalał ogień pompką. Pomyślałem, że to super pomysł. Można rozpalić ogień nie mając zapałek! Poszukałem w internecie i tu kupiłem. Lubię gadżety. Ten od razu polubiłem. Jest wyjątkowo przydatny.”
Waldemar Bartkowiak
Klient
” Potrzebowałem komputera do pracy o specjalnych wymaganiach. Nigdzie w sklepach nie mogłem takiego kupić a na zamówienie składali z tego co było w magazynie. Zamówiłem potrzebne mi podzespoły a Pan architekt mi to wszystko złożył. Komputer śmiga aż miło.”
Robert Dąbrowa
Klient
” Jestem indywidualistą. Chciałem mieć nietypowy rower dostosowany do mnie, złożony na zamówienie. Trafiłem przez znajomego. Otrzymałem to o czym marzyłem. To prawdziwy pasjonat. Rower jeździ i wygląda rewelacyjnie.”
Olga Osiek
Klientka
” Przejęta akcją poszukiwania pamiątek na 100 lecie odzyskania niepodległości znalazłam kilka dość podniszczonych fotografii po pradziadkach. Pomyślałam, że przydałoby się je odnowić, żeby wyglądały tak jak na początku. Otrzymałam zdjęcia cyfrowe bez plam, zadrapań i załamań. Teraz są wywołane i stoją w ramkach na komodzie. „