Architekt z wyobraźnią. Projektuję wszystko. Realizuję nietypowe zamówienia.

Wykonuję profesjonalny retusz zdjęć

Wykonuję retusz zdjęć sepiowych, czarno- białych, kolorowych, starych i współczesnych. Starym i zniszczonym fotografiom nadaję odświeżony wygląd. Usuwam skazy: zadrapania emulsji, plamy, załamania, ślady kurzu, piegi, czerwone źrenice itp. Wykonuję korektę kolorystyki i kontrastu.

Odnowione zdjęcia zapisane w postaci cyfrowej na płycie stanowią doskonałe ich zabezpieczenie na wiele lat. Nie wyblakną nie zmienią kolorów, w razie potrzeby w każdej chwili można zrobić kopię wybranego zdjęcia w wersji papierowej i nie martwić się, że może się ono zniszczyć. W razie czego zawsze można wykonać kolejną kopię identyczną z zapisanym odnowionym oryginałem.

Odnowione zdjęcia mają niepowtarzalny urok. Świetnie wyglądają oprawione w ramki. Są doskonałą dekoracją ścian nadającą im indywidualny, osobisty wygląd.

Jeżeli posiadasz stare zdjęcia, którym chcesz przywrócić świeży wygląd lub chcesz jedynie je zabezpieczyć przed zniszczeniem przez zdygitalizowanie na płycie CD, DVD lub innym nośniku skontaktuj się ze mną. Z chęcią zajmę się tym.

Jeżeli poszukujesz oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby to odnowione zdjęcie np. ślubne będzie doskonałym pomysłem.

Cenę ustalam indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem fotografii i zakresem potrzebnych korekt.

Retusz zdjęć wykonuję ręcznie po zeskanowaniu zdjęcia papierowego w programie graficznym do obróbki fotografii. Nie stosuję automatycznego retuszu. Po naprawie zdjęć, według życzeń, zapisuję je w plikach na płytach lub innych nośnikach cyfrowych lub wykonuję zdjęcia papierowe: satynowe lub błyszczące.

W razie potrzeby również koloryzuję ręcznie zdjęcia monochromatyczne.

Ostatnio dodane

Więcej retuszowanych zdjęć możesz zobaczyć we wpisach retusz zdjęć.