Architekt z wyobraźnią. Projektuję wszystko. Realizuję nietypowe zamówienia.

Wykonuję koloryzowanie zdjęć

Wykonuję koloryzowanie zdjęć. Jeżeli posiadasz stare, monochromatyczne czarno-białe lub sepiowe fotografie a także kolorowe o wypłowiałych lub zmienionych barwach mogę przywrócić im oryginalny wygląd.

Odnowione zdjęcia, zapisane w postaci cyfrowej na płycie stanowią doskonałe ich zabezpieczenie na wiele lat. Nie wyblakną i nie zmienią kolorów. Można je będzie oglądać na współczesnym sprzęcie: komórkach, tabletach, komputerach, telewizorach a także tradycyjnie można zrobić kopię wybranego zdjęcia w wersji papierowej i nie martwić się o nie, że może się zniszczyć. W razie czego zawsze można wykonać kolejną kopię identyczną z zapisanym odnowionym oryginałem.

Odnowione zdjęcia mają niepowtarzalny urok. Świetnie wyglądają oprawione w ramki. Są doskonałą dekoracją ścian nadającą im indywidualny, osobisty wygląd.

Przykładowe zdjęcie po koloryzacji

Koloryzowanie zdjęć
Zbliżenie twarzy

Jeżeli chcesz podarować komuś bliskiemu oryginalny prezent to koloryzowane zdjęcie np. ślubne będzie doskonałym pomysłem.

Jeżeli posiadasz stare zdjęcia, którym chcesz dodać kolor skontaktuj się ze mną. Z chęcią zajmę się tym.

Cenę ustalam indywidualnie po zapoznaniu się ze stanem fotografii i zakresem potrzebnych zmian.

Koloryzację zdjęć wykonuję ręcznie po zeskanowaniu zdjęcia papierowego w programie graficznym do obróbki fotografii. Nie stosuję automatycznego koloryzowania. Po koloryzacji zdjęć, zapisuję je w plikach na płytach lub innych nośnikach cyfrowych lub wykonuję zdjęcia papierowe: satynowe lub błyszczące.

Koloryzowanie zdjęć- ostatnio dodane koloryzacje

Więcej koloryzowanych zdjęć zobaczysz we wpisach koloryzowanie zdjęć.