Architekt z wyobraźnią z Lublina. Realizuję nietypowe zamówienia.

GRAFIKI UŻYTKOWEJ

PLASTYCZNE

FOTOGRAFICZNE

FILMOWE

PROJEKTOWANIE I DRUK 3D

PROJEKTOWANIE MEBLI

OBIEKTY ARCHICAD

NAUKA RYSUNKU

Architekt wykonuje Usługi

FOTO & GRAFIA

Pasja utrwalania każdej chwili

Prawdziwa magia

Fotografia towarzyszyła mi od dzieciństwa a stałem się jej pasjonatem od czasu Pierwszej Komunii Świętej, kiedy to dostałem aparat fotograficzny produkcji radzieckiej z lunetkowym celownikiem i selenowym światłomierzem. Kilka lat później dowiedziałem się, że posiada on wymienny obiektyw. Przypadkiem. Fotografując zimą, smar w obiektywie zgęstniał tak, że zamiast przekręcić pierścień ostrości odkręciłem obiektyw. W  ciemni przy czerwonym świetle lampy zaczynały się czary. Na zanurzonym w kuwecie papierze pojawiały się wspomnienia.

Usługi fotografii

Zajmuję się fotografią przyrody, krajobrazową, architektury, portretową, reportażową, uliczną, produktową, retuszem i renowacją zdjęć, fotomontażem.

Projektowanie mebli

Wykonuję projekty dowolnych mebli z drewna, płyty meblowej, stali z elementami szklanymi, aluminiowymi, stalowymi, oświetleniem oraz czasami również je wykonuję.

czytaj więcej

Obiekty ArchiCad

Tworzę obiekty GSM do ArchiCad-a parametryczne w GDL-u i binarne.

Nauka Rysunku Odręcznego

Prowadzę naukę rysunku odręcznego dla osób przygotowujących się do egzaminu wstępnego na studia architektoniczne oraz warsztaty dla chętnych w każdym wieku.

Czytaj więcej

Udostępnij