Architekt z wyobraźnią. Projektuję wszystko. Realizuję nietypowe zamówienia.

Rozbudowa restauracji

Projekt domu weselnego jest koncepcją rozbudowy istniejącej restauracji tak aby mogła ona oprócz swojej podstawowej funkcji być wykorzystywana na cele organizacji imprez komunijnych i weselnych. Istniejący budynek parterowy zostanie rozbudowany i częściowo nadbudowany o jedną kondygnację. W trakcie rozbudowy budynek będzie stale użytkowany zgodnie z jego podstawowym przeznaczeniem.

Rozwiązania funkcjonalne

Istniejący budynek zostanie częściowo rozebrany. W miejscu rozebranej części powstanie duża sala restauracyjna z zapleczem sanitarnym, magazynowym, szatnią, pomieszczeniem do zabaw dla dzieci, tarasem i bezpośrednim wejściem do części nadbudowanej w której będą mieściły się pokoje gościnne z własnymi węzłami sanitarnymi. Adaptowana część pozostanie parterowa ale zostanie nakryta nowym dachem czterospadowym. Będzie tak jak dotychczas mieściła małą salę konsumpcyjną i kuchnię z jej zapleczem socjalno- magazynowym.

Budynek będzie dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Rozwiązania materiałowe

Budynek został zaprojektowany w technologii konstrukcji mieszanej: monolitycznej żelbetowej i tradycyjnej murowanej. Stropy monolityczne, żelbetowe oraz prefabrykowane. Ściany zewnętrzne murowane z bloczków gazobetonowych. Dach spadzisty z więźbą drewnianą, wentylowany, kryty blachą. Elewacje wykończone w technologii lekkiej- mokrej.

Dane liczbowe

Powierzchnia zabudowy 986,12 m2
Powierzchnia całkowita 1672,72 m2

Wizualizacje domu weselnego

Projekt domu weselnego
Widok